ינואר 11

  • Home
  • /
  • בלוג
  • /
  • העברת חשבונות כך תעברו דירה עם טלפון, כבלים ואינטרנט

העברת חשבונות כך תעברו דירה עם טלפון, כבלים ואינטרנט

מה זה קל - מעבר דירה

ינואר 11, 2019


איך מעבירים את הבית החכם לבית החדש - איך עושים העברת חשבונות?

ללא ספק כיום רוב בתי האב בישראל מאוכלסים גם באינטרנט, גם בטלפון קווי וגם בשירותי טלויזיה. אבל מה עושים כשרוצים לעבור לבית חדש וצריך להעתיק את הכל למיקום החדש? בעיה!

מעבר לכך שמעבר דירה הוא סיפור לא פשוט, הוא טומן מתוכו את כל הסידורים הכי מעצבנים שיכולים להיות, ויוצא לכם סודוקו של סידורים שמחייב עבודה מסודרת לפי זמן מדוייק, למשל אי אפשר להכניס רהיטים אם עדיין לא צבעו את הבית, ואי אפשר לראות טלויזיה אם עוד לא הגיע הטכנאי של הכבלים או הלווין, אז מה עושים קודם?

ריכזנו עבורכם את השירותים של שחברות התקשורת, הטלויזיה והלווין מציעות לקראת המעבר לדירתכם החדשה וגם כמה זה עולה.

מעבר דירה עם בזק

בזק מעבר דירה

בזק (טלפון 199) מספקת שירותי טלפון קווי ואינטרנט, החברה רישתה את כל הארץ בכבלי תקשורת ולכן אין בעיה לעבור ממקום למקום עם הקו האישי, הבעיה היחידה שיש היא במעבר לכתובת שהיא מחוץ לאזור החיוג הקיים היום ואז המספר משתנה.

כמה זמן מראש יש להודיע לבזק על מעבר דירה


כשרוצים לעשות
מעבר דירה עם בזק רצוי להתקשר שבוע לפני המעבר בפועל על מנת לסגור טכנאי, חברת בזק בזמן הקיץ מפעילה מוקד מיוחד ללקוחות העוברים דירה, ומציעה שירות מכ-100 נציגי שירות ו-650 טכנאים, כך עולה מהמידע שסופק ישירות מחברת בזק.

את הטכנאי הזמינו יום לפני או ביום המעבר בפועל כשעתייים לפני שהמובילים מגיעים כדי שלטכנאי יהיה קל לתפקד בין כל קירות הבית והעברת כל הכבלים בצורה מסודרת, יפה ומקצועית, כך שכשתגיעו לבית החדש כבר יהיה אפשר לחבר את מכשיר הטלפון לשקע שבקיר ולהתחיל לדבר, או מינגד לחבר את המודם והמחשב ולהתחיל לגלוש.
קחו בחשבון שעובדי חברת בזק אינם עובדים בשישי ושבת, ולכן יש לתאם טכנאי לימים א'-ה' והטכנאי כבר יעביר את תשתית הטלפון ואינטרנט באותו היום.

כמה עולה מעבר דירה עם בזק

עלות מעבר דירה עם בזק בתקופת הלחץ, תקופת הקיץ חברת בזק מאפשרת לבצע את המעבר ללא תשלום גם למעבר מחוץ לאזור החיוג הישן, אך במידה ועברתם בתקופה אחרת כלות העברת הקו תיהיה בעלות 17.32 ₪ כולל מע"מ נכון להיום.

שווה לבדוק - עם נציג השירות לקראת המעבר, בקשו לדעת מהן ההטבות שאפשר לקבל בזמן מעבר הדירה, לידיעתכם בתקופת הקיץ חברת בזק נותנת הטבות משמעותיות על מנת לשמר את הקווים הקיימים.

מעבר דירה עם HOT (הוט)

עוברים דירה עם הוט

הוט מספקת שירותי טלפון קווי, אינטרנט קווי וטלויזיה. החברה רישתה את רוב חלקי הארץ בכלי התקשורת שלה. עדיין ניתן למצוא אזורים ללא כיסוי תקשורת, ועל כן הטכנאי באזורי קצה דואג לבצע בדיקות מקדימות על מנת לראות האם ניתן להעביר את הקו בצורה תקינה.

בניגוד לחברת בזק, לא משנה לאן תעברו בחלקי הארץ, תוכלו להישאר בדיוק עם אותו מספר טלפון שהיה לכם, גם אם תעברו לאזור חיוג שונה מאזור החיוג הישן שלכם.

במידה ופונים לחברת HOT לביצוע המעבר, יש להתקשר שבועיים מראש ולבקש את מוקד הוט מעבר דירה, אותו החברה מתגברת בתקופת הקיץ למתן מענה מהיר, את הטכנאי קבעו ליום המעבר עצמו, כל פעולה שתרצו לבצע העברת קו קיים, העברת כל שירותי התקשורת שהחברה מציעה (חבילת הטריפל), התקנה של קו חדש, העברת טלויזיה, העברת קו אינטרנט ללא עלות, ולא משנה באיזה תקופה תבצעו את העברה, חשוב שביום העברה תקחו איתכם את כל הציוד הדרוש, ממירים, מודמים וקחו אותם ברכבכם האישי או השאירו אותם צמוד אליכם, לכשתגיעו לבית החדש הטכנאי ימתין לכם בדירה ויחבר את כל השירותים המבוקשים תוך שעתיים, בתנאי של יהיו עיכובים מיותרים. 

בזמן מעבר דירה עם HOT שווה לבדוק הטבות המגיעות לכם במעבר לדירה החדשה, חברת HOT מספקת הטבות שונות לאורך השנה, ולכן רק נציג שירות ידע לתת את המענה המעודכן ביותר לאותה תקופה.

מעבר דירה עם YES (יס)

yes מעבר דירה

גם חברת YES במשחק החברה מספקת שירותי טלויזיה באמצעות טכנולוגיה לוין, מה שמאפשר להיות מקושר מכל מקום, וחוסך הקמת תשתית מתחת לאדמה, בשיחה עם נציג השירות הוא כבר יבדוק אם קיימת צלחת לווין באותו בניין בו אתם הולכים לגור, במידה ואין יש רק צורך בהסכמה של ועד הבעית להתקין צלחת על בניין המגורים.

בעת מעבר דירה עם YES החברה מספקת מוקד מיוחד למעברי דירה כל ימות השנה על מנת לבצע את המעבר הקל עבורך, כדי לתאם טכנאי, רצוי להתקשר שבוע לפני המעבר ולקבוע את הביקור ביום המעבר עצמו, הטיפול בבית יערך בין שעה לשעה וחצי, ביום המעבר עצמו הגיעו לדירה כשבידכם הממירים מהדירה הישנה, גם חברת YES כמו חברת HOT אינה גובה תשלום על המעבר.

שווה בדיקה – בשיחה עם נציג השירות בדקו מהם השינויים המשפיעים עליכם לאחר המעבר, והאם יש צורך ליצור קשר עם גורמים נוספים לאחר המעבר, וכמובן מהם ההטבות המגיעות לכם לאחר המעבר.

אם כבר דיברתם עם בזק, הוט ויס נצלו את השיחה ועדכנו את כתובתכם החדשה. בכל שאר מקומות שתצטרכו לעשות עדכון כתובת ניתן לעשות זאת במקום אחד ופעם אחת. לחצו על עדכון כתובת.

עדכון כתובת

אם אתם צריכים לעשות העברת חשבונות דירה כמו חשבון חשמל חשבון מים חשבון גז וארנונה תוכלו לעשות זאת בחמש דקות ובלי לדבר עם נציג. לחצו על העברת חשבונות.

העברת חשבונות

אולי החלטתם לנתק ספקים, אם כך  גם את זה תוכלו לעשות בצורה מהירה באתר של מה זה קל. לחצו על ניתוק ספקים

ניתוק ספקים

מעבר קל, מצוות מה זה קל

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
התחל שיחה
1
היי... אנחנו מה זה קל ☺️ איך אפשר לעזור?
מה זה קל - בירוקרטיה בקליק
היי 👋

ברוכים הבאים למה זה קל - בירוקרטיה בקליק
איזה כיף שפנית אלינו
איך נוכל לעזור היום?

כדי להתחיל
העברת חשבונות
עדכון כתובת בתעודת זהות
יש לכם שאלה? ממש נשמח לשמוע ממכם בכל דרך שתרצו 🙏 ☺️
למשל בוואטסאפ