תשלום חשבונות אונליין

 תתשלום חשבונות באינטרנט בקלות ובמהירות זה מה זה קל. ריכזנו בשבילכם במקום אחד את הקישורים לתשלום חשבונות הבית שלכם. תשלום חשבון חשמל, תשלום חשבון מים, תשלום ארנונה ותשלום חשבון הגז מהטלפון או המחשב. עיריות ,רשויות מקומיות,תאגידי מים,חברת החשמל וחברות הגז בכרטיס אשראי. התשלום נעשה דרך אתרי תשלום ואפליקציות תשלום. אנחנו רק עשינו את זה קל בשבילכם.

תשלום חשבון חשמל

את חשבון החשמל ניתן לשלם באתר של חברת החשמל בכרטיס אשראי. התשלום מהיר וקל. כל מה שצריך זה מספר חשבונית לתשלום ומספר חוזה חשמל

תשלום חשבון מים

את חשבון המים ניתן לשלם לתאגיד המים ביזור המגוריםבכרטיס אשראי ישירות לתאגיד המים. כדי להצתייד במספר משלם/לקוח שמופיע בחשבונית ומספר הספח/מסלקה

תשלום חשבון גז

חשבון גז משלמים לחברות הגז השונות בגין צריכת גז דרך מערכת גז מרכזית של הבניין בו אתם גרים. בלני גז יש להזמין ישירות מספק הגז שלכם

תשלום חשבון ארנונה

ארנונה משלמים ישירות לרשות המקומים לפי שובר הארנונה שקיבלתםץ יש להצתייד במס משלם/לקוח/ת.ז. ומס מסלקה/שובר/ספח

אנא קרא/י בעיון את הסעיפים המפורטים להלן למתן שירות תשלום בכרטיסי אשראי באמצעות אתר חיצוני טרם שימוש בשירות

לקוחות נכבדים,

הנכם מועבר לאתר חיצוני


אנא קרא/י בעיון את הסעיפים המפורטים להלן למתן שירות תשלום בכרטיסי אשראי באמצעות אתר חיצוני טרם שימוש בשירות:
1. השירות מבוצע באמצעות אתר חיצוני.
2. האתר בכללותו, לרבות המידע המופיע בו, התוכנה העומדת בבסיסו, מידע וחומר אשר הגישה אליהם נעשית באמצעות האתר, מוגשים ומועמדים לרשותך כפי שהם.
3. מובהר בזאת כי מה זה קל בע"מ משמש כמתווך בלבד בינכם לבין המוסד המנפיק את שובר התשלום באמצעות האתר, ולפיכך, בכפיפות להוראות כל דין, מה זה קל בע"מ אינו אחראי, במפורש או בכלל:
3.1. לגבי כל תוכנה או שירותים שהגישה אליהם התבצעה באמצעות קישור מן אתר.
3.2. לגבי כל נזק אשר נגרם או עלול להיגרם עקב המשלוח של המידע באמצעות האתר.
3.3. לגבי כל נזק אשר נגרם או עלול להיגרם עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את האתר או את הגישה לאתר או כתוצאה מביצוע הפעולות באמצעות האתר.

 

מעבר דירה מה זה קל

העברת חשבונות חשמל, מים, גז ארנונה ב-5 דקות

 מהטלפון הנייד או המחשב

תשלום חשבונות אונליין

לשלם חשבונות חשמל, מים, ארנונה וגז אונליין מכל מקום,בכל שעה,
זה מה זה קל!

יכול לעניין

פורטל התשלומים לרשויות המקומיות

תשלום חשבונות הבית מהטלפון או המחשב

מה זה קל  שמחה להעמיד לרשותכם את עמוד הקישורים לתשלום חשבונות חשמל, מים, גז וארנונה לרשות המקומית, ותאגידי המים ברחבי הארץ כמו גם לחברת הגז. השימוש בשירות אינו כרוך בתשלום ואינו מחייב הרשמה בחלק מהאתרים ואפליקציות התשלום. התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, בצורה מאובטחת, נוחה ופשוטה באתרים של הרשויות המקומיות והחברות השונות או באפליקציות התשלום השונות. שירות תשלום חשבונות אונליין זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כל השנה למעט תקלות ותוכלו לבצע תשלום באמצעות המובייל או המחשב.

תשלום חשבונות באינטרנט חוסך זמן וידידותי לסביבה, במיוחד אם אתם מקבלים את החשבונות שלכם במייל. למשל תשלום חשבון חשמל מקוון זה ממש פשות. באתר של חברת החשמל בקישור תשלום חשבון חשמל מקוון זה לוקח שתי דקות. כל מה שצריך זה 4 ספרות אחרונות של החשבונית שקיבלתם ואת מספר חשבון החוזה שמופיעה בחשבון החשמל בחלק העליון.

התחל שיחה
1
היי... אנחנו מה זה קל ☺️ איך אפשר לעזור?
מה זה קל - בירוקרטיה בקליק
היי 👋

ברוכים הבאים למה זה קל - בירוקרטיה בקליק
איזה כיף שפנית אלינו
איך נוכל לעזור היום?

כדי להתחיל
העברת חשבונות
עדכון כתובת בתעודת זהות
יש לכם שאלה? ממש נשמח לשמוע ממכם בכל דרך שתרצו 🙏 ☺️
למשל בוואטסאפ