העברת חשבונות בתל אביב

חשמל, מים, גז וארנונה ב 5 דקות מהטלפון או המחשב בלי לדבר עם נציג

תל אביב
העברת חשבונות דירה

העברת חשבונות בתל אביב

עוברים דירה? רוצים להעביר את כל חשבונות הדירה (מים, גז, חשמל וארנונה) בפעם אחת ובמקום אחד בעיר בתל אביב? העברת חשבונות בקליק עכשיו גם בתל אביב.

עמוד זה יתן לכם מידע כללי על העברת חשבונות בתל אביב כגון העברת חשבון חשמל, העברת חשבון גז, העברת חשבון מים והעברת חשבון ארנונה בתל אביב. אתם יכולים לבחור אם לעשות את העברת החשבונות האלו אחד אחד מול כל חברה ורשות מקומית או ב 5 דקות בפעם אחת בשירות של מה זה קל להעברת חשבונות.

העברת חשבונות בתל אביב

חשבון מים

חשבון מים

לצורך העברת חשבון המים לדייר חדש ניתן להגיש בקשה לתאגיד המים של תל אביב.

חשבון חשמל

חשבון חשמל

העברת חשבון החשמל לדייר חדש בתל אביב ניתן להגיש בקשה לחברת החשמל.

חשבון גז

חשבון גז

חשבון הגז בנכס בתל אביב מנוהל על ידי אחת מחברות הגז ויכול להיות גז מרכזי או בלונים

חשבון ארנונה

חשבון ארנונה

העברת הארנונה לדייר/מחזיק חדש היא באחריות של עיריית תל אביב מחלקת ארנונה

פחות כאב ראש בעת מעבר דירה

העברת חשבונות בתל אביב כשעוברים דירה זה מה זה קל
 אבל רק אם עושים זאת נכון

עוברים דירה לתל אביב או בתוך העיר


חיפוש דירה, חוזה שכירות חדש, אריזה, ההובלה, פריקה והרבה דברים אחרים…. זה לא נגמר, זה לא קל, ודורש התמודדות עם הרבה כאב ראש ומתח נפשי. כיצד תוכלו להגיע ליעדכם החדש בתל אביב בצורה הקלה והבטוחה ביותר? בתקופת הקיץ, החורף, למעשה כל השנה, גדל מספרם של האנשים העוברים דירה בתל אביב.

סטודנטים שוכרים דירות לקראת תחילת שנת הלימודים , משפחות עם ילדים וחתולים, אורזים קופסאות ויוצאים לדרך. כולם צריכים לעשות את אותם הדברים בעת המעבר.

העברת חשבונות בתל אביב על פי רוב היא אחת המרגיזות יותר. אז בואו נראה איזה פעולות נדרשות ואיזה חשבונות צריך להעביר כשעוברים דירה

העברת חשבון מים בתל אביב – יש להעביר את חשבון המים על שם מי שמתגורר בדירה בפועל. זה מונע חובות, ויכוחים ובעיות בעתיד. תצטרכו לפנות לתאגיד המים של תל אביב. גם בהעברת חשבון המים קוראים לתהליך “החלפת שם משלמים” וגם במקרה זה יש צורך במילוי בקשה להחלפת משלמים. החתמת בעל הבית, משלם ישן ושוכר נכנס. חובה לצרף הסכם שכירות/מכירה חתום ע”י הצדדים. כמו כן חובה לצרף צילום תעודת זהות כולל ספח של כל הצדדים. במידה ומדובר בעסק יש לצרף תדפיס מרשם החברות/עמותות/שותפויות.

חשבון מים

העברת חשבון גז בתל אביב – העברת חשבון הגז נעשית רק במקרה של מכירה או רכישה של הדירה ורק במקרה ואין מדובר בבלוני גז. אם אתם עוברים לבית פרטי או דירה והבית מחובר למערכת תצטרכו לקרוא את המונים ולדאוג להעברה מסודרת בדומה לחשבון החשמל והמים.

מערכת גז מרכזית

העברת חשבון חשמל – כדי להעביר את חשבון החשמל על שם מי שמתגורר בדירה בפועל. בחברת החשמל קוראים לזה “החלפת צרכנים” צריך להיכנס לאתר האינטרנט של חברת החשמל ולעשות את הפעולה שם או להוריד טפסים של החלפת צרכנים או ליצור קשר טלפוני.

חשבון חשמל

העברת ארנונה בתל אביב – בארנונה השמות לשירות הזה הם רבים: הצהרה בדבר שינוי שם ה”מחזיק” בנכס החלפת מחזיקים, שינוי רישום מחזיקים ועוד. גם כאן חובה להודיע לעיריית על שינוי שם ה”מחזיק” בנכס בעת יציאה מהנכס או כניסה לדירה. יש לדווח בכתב במועד היציאה או הכניסה לנכס. המסמכים שחובה לצרף הם:

  • מסמך הצהרה על החלפת המחזיק בנכס.
  • צילום חוזה שכירות לתקופה של 12 חודשים לפחות, החתום בידי שני הצדדים.
  • צילום תעודה מזהה (תעודת זהות/ רישיון נהיגה/ דרכון ישראלי) של ה”מחזיק” החדש.
חשבון ארנונה

אז מה עדיף לעשות העברת כל החשבונות אחד אחד ומול כל חברה ורשות מקומית או ב 5 דקות בפעם אחת בשירות של מה זה קל להעברת חשבונות?

זה היה אחד ממעברי הדירה היותר קלים שאני זוכרת בכל הנוגע להעברת החשבונות. טופס אחד שמילאתי מהטלפון וזהו. לאחר כמה שעות קיבלתי אישור ראשון ולאחר כמה ימים קיבלתי אישורים נוספים. תודה גם על השירות האדיב של אלכסנדר

רחל פז

מעבר דירה בתל אביב

תל אביב-יפו, המוכרת לרוב כתל אביב, היא עיר במחוז תל אביב בישראל, במישור החוף הדרומי, המרכזית מבין ערי גוש דן והשנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל. תל אביב-יפו שוכנת לחוף הים התיכון. היא גובלת ממערב בים התיכון; מדרום בערים בת ים וחולון; ממזרח בערים רמת גן, גבעתיים, בני ברק ופתח תקווה; ומצפון בערים רמת השרון והרצליה. 

תל אביב היא מטרופולין המהווה את מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והאמנות של ישראל. שוכנים בה מרכזי המערכת הבנקאית של ישראל, הבורסה לניירות ערך, שגרירויות ונציגויות בינלאומיות, מערכות העיתונים הגדולים בישראל, התיאטרון הלאומי, התזמורת הפילהרמונית, בית העצמאות (בו הוכרז על הקמת המדינה) ומרכזי תרבות ארציים נוספים. 

בעיר מתגוררים (נכון לסוף 2017) בערך 443,900 תושבים, ומספר התושבים לקמ"ר הוא 8,572 איש. באותה עת התגוררו במחוז תל אביב 1,318,300 איש, ואוכלוסיית המטרופולין מנתה 3,918,800 נפש. בתל אביב פועלים (נכון לשנת 2015) למעלה מ70 אלף בתי עסק המהווים 13 אחוז מכלל העסקים בישראל. בעיר בולטת תופעת היוממות הגדולה בישראל – כ־64% מהעובדים בתל אביב גרים מחוצה לה.

מקור wikipedia

מדריך מקוצר לעוברים לתל אביב

עדכון כתובת

שינוי כתובת בעת מעבר דירה – משרד הפנים תל אביב

כתובת: רח' דרך מנחם בגין 125

ימים א', ג', ה', ו' בשעות 8:00-12:00 כל השירותים.

יום ב', ד' בין השעות 13:30-17:00 ללא אשרות ואזרחות.

טלפון: 3450* פקס: 02-6469577

לביצוע השינוי באינטרנט לחצו כאן

עיריית רמת גן

עיריית תל אביב

בניין העירייה, רח' שלמה אבן גבירול 69, תל אביב יפו.

שעות קבלת קהל:

ימים א', ב', ג', ד', בין השעות 08:00-17:00
יום ה' גם אחה"צ בין השעות 08:30-15:00
בערבי חג וחול המועד משרדי המחלקה סגורים.

טלפון: 3013*

פקס: 03-5216404

תשלום חשבון ארנונה בכרטיס אשראי בטל' 03-7244444 , שלוחה 1

אתר עיריית תל אביב

חשבון מים

תאגיד המים - מי אביבים

שדרות שאול המלך 37. תל אביב

מוקד תקלות - *3202

טל' שירות לקוחות - 1-800-071-202

פקס שירות לקוחות - 03-5222306

אתר מי אביבים

חשבון חשמל

חשבון חשמל

חברת החשמל - מוקד השירות  103. בגין החלפת השם יש חיוב חד פעמי של
8.08 ₪ כולל מע"מ, אשר יופיע בחשבון הבא.

העברת חשבונות בתל אביב 

חשמל, מים, גז וארנונה ב 5 דקות מהטלפון או המחשב בלי לדבר אם נציג 

איזה חשבונות אפשר להעביר בתל אביב

כשנכנסים לדירה בתל אביב או יוצאים ממנה יש לדאוג להעברת חשבונות הדירה כאמור בחוזה השכירות. ברור חוזה השכירות בעל הבית היא יחייב אותכם להעביר את הארנונה, חשבון המים והחשמל על שמכם. 

אם אתם יוצאים מדירה בתל אביב וחשבונות הדירה רשומים על שמכם, ניתן לעשות הצהרת יציאה מנכס או לסירוגין הדייר הנכנס במקומכם יעשה החלפת משלמים בחשבונות מים וחשמל והחלפת מחזיקים בחשבון הארנונה. בעת קנייה ומכירה של נכס בתל אביב ניתן להעביר גם את חשבון הגז.

מתי צריך להעביר חשבונות בתל אביב

רצוי לעשות העברת חשבונות בתל אביב קרוב ככל האפשר לתאריך הכניסה והיציאה מהמכס. את הבקשות העברת חשבונות בתל אביב ניתן לשלוח גם לפני יום המעבר וגם אחריו. התאריך שנלקח בחשבון לצורך חישוב התשלום הינו התאריך כפי שהוא מופיע בחוזה השכירות או המכר ולא תאריך הגשת חשבונות בתל אביב.

מי צריך או יכול להעביר חשבונות בתל אביב

כל מי ששוכר דירה בתל אביב הוא קונה נכס חייב לבצע העברת חשבונות על שמו. יש להגיש בקשה להחלפת משלמים בחשבון המים והחשמל כמו גם בקשה להחלפת מחזיקים בחשבון הארנונה של תל אביב.

כל מי שמסיים שכירות הוא מוכר נכס בתל אביב חייב לבצע עליך של הודעה על עזיבה של נכס או חדילה של של החזקה בו. יש לשלוח לתאגיד המים של תל אביב - מי אביבים ולעיריית תל אביב הודעה על עזיבה של נכס.
את הבקשות להחלפת משלמים החלפת מחזיקים בתל אביב יכול לבצע הדייר הנכנס הדייר היוצא או בעל הנכס. מהניסיון שלנו לרוב הדייר הנכנס לבצע את הפעולות האלה.

האם לעדכן כתובת מספיק או צריך להעביר חשבונות

כאשר נכנסים או יוצאים מדירה בתל אביב בין אם זה בשכירות או בקנייה ומכירה של נכס, ניתן להודיע לרשות המקומית, תאגיד המים, חברת הגז וחברת החשמל על כתובת חדשה לצורך משלוח שוברי תשלום ודואר.

למרות זאת, יש לבצע החלפת משלמים בחשבונות המים וחשמל ולרשום מחזיק חדש בחשבון הארנונה בתל אביב.

האם אפשר להעביר חשבונות בתל אביב לבד

כמובן, כל אחד יכול להגיש בקשה זה הרשות המקומית לתאגיד המים שרה תל אביב כמו גם לחברת החשמל בחברות הגז הפעולות בתל אביב. העברת חשבון ארנונה בתל אביב ניתן ללא עלות כמו גם חשבון המים של מי אביבים. חברת החשמל גובה הסכום פרק 8 שקלים העברת חשבון החשמל כמו גם חברות הגז או שונות של גובות סכומים שונים על העברת בעלות בחשבון הגז. להעביר את כל החשבונות בתל אביב יכול לקחת זמן מצטבר של עד 10 שעות שכולל הורדת טפסים הדפסה מילוי סריקה שליחה במייל בפקס במעקב אחרי שינוי הרישום. לסירוגין אפשר לעשות את זה בחמש דקות בשירות הדיגיטלי של מרכז להעברת חשבונות.

איך אני יודע שהחשבונות בתל אביב עברו

אם ביצעתם החלפת משלמים בחשבונות החשמל והמים בתל אביב הגשתם בקשה זה החלפת מחזיקים אתם צפויים לקבל שוברי תשלום על שמכם. זאת היא דרך אחת איך אפשר לדעת שהחשבון ותבוא שמכם הוא על שם הדיירים שמחליפים אותכם. לסירוגין ניתן ליצור קשר עם כל אחד מהגופים הנ"ל ולוודא החשבונות אכן עברו.

העברת חשבונות ברמת גן | העברת חשבונות בחיפה | העברת חשבונות גבעתיים | העברת חשבונות בחולון | העברת חשבונות בראשון לציון | העברת חשבונות בבת ים | העברת חשבונות רעננה | העברת חשבונות הרצליה
העברת חשבונות בכפר סבא | העברת חשבונות באר שבע | העברת חשבונות בנתניה | העברת חשבונות בחדרה | העברת חשבונות באשקלון | העברת חשבונות בתל אביבהעברת חשבונות במודיעין