העברת חשבונות זה התהליך פשוט שבו הדיירים שנכנסים לנכס בין אם קונים את הנכס או משכירם אותו, מחויבים על פי חוזה להעביר את חשבונות הצריכה. זה כולל העברה של חשבון החשמל, העברה של חשבון המים, העברה של חשבון הגז ורישום מחזיק חדש בארנונה. במהלך התהליך ממלאים טופס אחד פשוט ישירות מהטלפון או מהמחשב. מי נכנס, מי יוצא ומי הבעלים. פרטים על הדירה, כמה פריטים מזהים של החשבונות. חותמים וזהו. אם חסר משהו, ניתן להשלים כשיש. ואנחנו שולחים עדכונים. 

העברת חשבונות בעת מעבר דירה איך זה עובד?

העברת חשבונות הוא תהליך פשוט. ממלאים טופס אחד קצר
ישירות מהטלפון או מהמחשב.
מי נכנס, מי יוצא ומי הבעלים. פרטים על הדירה, כמה פריטים מזהים של החשבונות. חותמים וזהו. אם חסר משהו, ניתן להשלים כשיש. ואנחנו שולחים עדכונים. 

נכסים או יוצאים

בחלק הראשון אנחנו שואלים אם אתם נכנסים לדירה ששכרתם או יוצאים ממנה כי השכירות הסתיימה? האם אתם חברה או אדם פרטי? האם אתם המשכירים? מוכרים או קונים? אולי אתם בעלי בית שחוזרים לנכס שלכם.

מי עובר דירה

מי עובר דירה? אתם יכולים להיות שוכרים או משכירים, קונים או מוכרים, ,תאגיד או אדם פרטי. קצת פרטים אישיים צילומי ת.ז והעלאת חוזה שכירות.

דיירים מתחלפים ושותפים

עכשיו הזמן לציין מי הם הדיירים המתחלפים. אם אתם נכנסים לנכס אז מי יוצא ממנו וההפך, אם אתם יוצאים מנכס אז מיהו השוכר החדש שמחליף אותכם. גם בעלי בית שחוזרים לנכס שלהם הם "דיירים נכנסים". אם אתם עוברים לגור עם שותפים זהו המקום לציין את שמם.

הנכס ובעל הבית

 בשלב 4 נשאל אתכם כמה שאלות בסיסיות על הנכס עצמו והבעלים שלו. כתובת, עיר, מספר דירה וכו. מי הם הבעלים של הנכס גם זה דבר חשוב.

איזה חשבונות תרצו להעביר

 הגיע הזמן לבחור את החשבונות שתרצו להעביר. כאן תצטרכו לבחור חשבון חשמל מים ארנונה או את כולם.

חתימה דיגיטלית והסכמה

כעת עליכם לתת את הסכמתכם למה זה קל בע"מ אישור לעשות העברת חשבונות בשבילכם במקומכם. אל דאגה המידע שלכם מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

הנחות ותשלום עבור השירות

בשלב האחרון ניתן לבחור אם אתם סטודנטים אתם זכאים להנחה. תשלום עבור השירות שלנו רק  299 ₪ וזהו סיימתם.