דצמבר 20

העברת חשבון מים

מה זה קל - מעבר דירה

דצמבר 20, 2018

החלפת צרכנים, העברת חשבון מים, מי אביבים, מי גבעתיים, מי רמת גן, תאגיד המים

העברת חשבון מים

בחודשים האחרונים אנו רואים מגמה של תאגידי המים ברחבי ישראל שלא מזמן התנתקו מהרשויות המקומיות של הנגשה של שירות העברת חשבון מים או כפי שנקרא על ידי עיריות שונות עדכון שם משלם בחשבון המים, החלפת שם משלם ועוד כל מיני שמות לתהליך הפשוט הזה ש העיריות מאמצות לעצמם.

אז בואו נראה איך את נושא העברת חשבון מים מנוהל למה יש צורך העברת חשבון המים בין דיירים וכמה זה קל.

העברת חשבון מים ברמת גן

דוגמה ראשונה את העיר רמת גן שבה פועל תאגיד מי רמת גן. מי רמת גן מציין בעמוד מעבר דירה החלפת משלמים שמי רמת גן נרתמו למשימה של לעשות את מעבר הדירה או העברת בית עסק קלים יותר. כפי שנראה באתר שלהם כתוב: "עוברים דירה בראש שקט, תאגיד מי רמת גן מעוניין להקל עליכם את מעבר הדירה"

    העברת חשבון מים ברמת גן

העברת חשבון מים רמת גן


  •     למלא טופס בקשה להחלפת צרכנים בנכס
  •     להחתים את בעל הנכס משלם יוצא ומשלם נכנס
  •     לצרף תעודת זהות כולל ספח של כל הצדדים ( באם מדובר בעסק גם את תדפיס מרשם החברות)

כמו כן ניתן לבצע את הפעולה על ידי משלוח כל המסמכים בדואר לכתובת של מי רמת גן אבא הלל 14 רמת גן, ת.ד 10610 או הגעה פיזית למקום

 בעזרת השירות החדש שאתם מקבלים ממה זה קל תאכלו לעשות העברת חשבון מים יחד עם החשבונות האחרים של הדירה שממנה אתם יוצאים או אליה אתם נכנסים.

תוכלו להעביר במילוי טופס 1 מהטלפון או מהמחשב גם את חשבונות הארנונה החשמל ובמקרה של קנייה או מכירה של נכס גם את חשבון הגז.

העברת חשבון מים בתל אביב

העברת חשבון מים תל אביב

בעיר תל אביב פועל תאגיד המים מי אביבים.

גם מי אביבים מאשרים העברת חשבון מים על ידי מילוי טופס דיגיטלי של החלפת צרכנים. השירות והמערכת נראים טוב מאוד. בעמוד הטפסים של מי אביבים תוכלו למצוא מגוון רחב של טפסים הקשורים לחשבון המים שלכם.  תוכלו לעשות פעולות כמו עדכון מספר דיירים בחשבון המים הצטרפות להוראת קבע תשלום חשבון המים בכרטיס אשראי או דרך חשבון הבנק ועוד פעולות שונות.

העברת חשבון מים בגבעתיים

העברת חשבון מים בגבעתיים

בעיר גבעתיים פועל תאגיד מי גבעתיים. בדקנו ובשבילכם גם שם  את תהליך העברת חשבון המים ב שינוי מחזיקים.

לצורך שינוי שם המחזיק בחשבון המים תאגיד מי גבעתיים יש להוריד טופס פי די אף, להדפיס ולמלא את הטופס לצרף העתק של חוזה שכירות או רכישה צילום תעודת זהות של הצדדים ולצרף הצהרה בדבר מספר הנפשות.

חשוב  למלא את הטופס במלואו שכן אם יחסרו פרטים הנושא לא יטופל.

לצערנו השירות אינו מקוון ואינו דיגיטלי. לאחר מילוי הטופס של העברת חשבון מים יש לשלוח אותו בפקס במייל או להגיע פיזית למשרדים.

אלן שלוש דוגמאות שלקחנו בשבילכם של ערים תאגידי מים שם נגישים את תהליך העברת חשבון המים והחלפת צרכנים לתושב  בדרכים שונות.

מרבית תאגידי המים בישראל עדיין מהנדסים את התושבים להוריד טפסים של שינוי מחזיקים להדפיס למלא וכו.

אנחנו כן רואים מגמה של הנגשת שירותים מקוונים אבל התהליך הוא איטי וכפי שנראה יקח עוד הרבה זמן עד שנוכל לעשות פעולות פשוטות אלה בצורה דיגיטלית.

אנחנו בחברת מה זה קל בע"מ  לא רצינו לחכות ולכן בשירות המקוון של מה זה קל תוכלו לעשות העברת חשבון מים החלפת מחזיקים החלפת משלמים בארנונה שינוי מחזיקים בחשבון החשמל והגז. את כל הפעולות האלה תוכלו לעשות בשירות העברת החשבונות המקוון של מה זה קל. אז אם אתם שואלים איך אפשר לעשות העברת חשבונות דירה דרך האינטרנט התשובה היא מה זה קל. רוצים לראות איך העברת החשבונות

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}